środa, 13 lutego 2019

Bon o wartości 400 zł do wydania w sklepie mall.pl za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej City Handlowego

Ruszyła promocja Citibanku, która cieszy się sporym zainteresowaniem. W zamian za wyrobienie karty kredytowej możemy zgarnąć voucher do sklepu internetowego mall.plo wartości 400 zł. Promocja jest skierowana do nowych klientów City Banku.


Kto jest nowym klientem?

Nowy klient jest definiowany jako osoba, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2015. Jeśli więc należysz do tego grona, to oferta jest właśnie dla ciebie – choć pod pewnym warunkiem.


Warunki promocji

Bank już na wstępie określa bowiem jakie są minimalne wymagania aby otrzymać kartę:
wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
Jeśli spełniasz powyższe warunki, to wystarczy udać się na dedykowaną stronę promocji i zostawić swoje dane w formularzu. W ciągu kilku dni roboczych oddzwoni do nas konsultant i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania, gdzie oceniona zostanie nasza zdolność kredytowa. Jeśli proces przebiegnie pozytywnie, to po kolejnych kilku dniach otrzymamy kartę. 

Czas na złożenie wniosku mamy do 31 maja 2017.400 zł za wydanie 1000 zł kartą

Co dalej? Regulamin promocji określa dwa warunki, po spełnieniu których należeć nam się będzie tytułowa nagroda w postaci bonu zakupowego. Po pierwsze: musimy zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online ( w ten sposób możemy aktywować kartę). Po drugie: musimy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 1000 zł (czyli zapłacić kartą w sklepach lub internecie). Na wykonanie obu czynności będziemy mieć czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (data ta będzie wskazana na umowie, która przyjdzie do nas pocztą). Jeśli, przykładowo, umowę podpiszemy jeszcze w lutym, to czas na wykonanie zadań będziemy mieć do końca kwietnia. 
To w zasadzie tyle, jeśli chodzi o warunki. Bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepiemall.pl zostanie przekazany poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Voucher będzie ważny do 31.12.2017, a minimalna wartość zamówienia przy której będzie działał to 401 zł .

Haczyki? Ukryte Opłaty?

Po pierwsze: karta kredytowa, jak sama nazwa wskazuje, to produkt kredytowy. Nawet sam bank, podczas zawierania umowy, zobowiązany jest do podawania oprocentowania i wyliczania RRSO (Rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania)  oferty. Plusem karty kredytowej jest jednak fakt, że jeśli korzystamy z niej odpowiedzialnie, to nie płacimy żadnych odsetek.Wystarczy spłacać swoje zadłużenie na czas, a kosztów nie będzie.


Po drugie: karta kredytowa Citibanku może być darmowa, ale może być również płatna. Wszystko zależy od tego jaką kartę wybierzemy i z jakich usług będziemy korzystać. Owszem, możemy wybrać kartę MasterCard World z punktami premiowymi za zakupy, ale ich realna wartość będzie niewielka w porównaniu do opłaty miesięcznej w wysokości 18 zł. Dlatego zawsze polecamy wybierać kartę Simplicity, za prowadzenie której bank nie pobiera opłaty miesięcznej.Podczas rozmowy z konsultantem upewnijmy się tylko, że wyłączone są płatne usługi typu CitiPhone, ani nie jest zakładane żadne konto osobiste (nie jest potrzebne w promocji). Po spełnieniu tych warunków za kartę nie zapłacicie ani grosza.


Zobacz również inne promocje Citi Banku 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Jak zrobić dekoracje świąteczne?

Każdy chyba się zgodzi z tym, iż Boże Narodzenie jest najpiękniejszym świętem w roku. Przede wszystkim, Gwiazdka kryje w sobie pewną magią...