środa, 13 lutego 2019

400 zł w gotówce za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity!

Łowcy bankowych okazji długo czekali na ten moment. Za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej, można otrzymać nawet 400 złotych nagrody. Taką promocję przygotował Citibank. Kto może liczyć na ekstra kasę za kartę kredytową? Każdy kto spełnia następujące warunki.
 karta kredytowa
  1. Złoży wniosek o wydanie karty kredytowej Citibank, korzystając z dedykowanego formularza.
  2. W ciągu dwóch miesięcy od wydania karty zaloguje się do bankowości internetowej lub skorzysta z aplikacji bankowej.
  3. Dokona w tym czasie 5 dowolnych operacji kartą kredytową..
 promocje bankowe
Za spełnienie powyższych warunków bank udziela nagrodę w wysokości 300 złotych. Dodatkowe 100 złotych można zdobyć, jeśli suma 5 transakcji przekroczy 2000 złotych. Warunki nie są zbyt trudne do spełnienia, a nagroda jest naprawdę kuszącą!

Kto może otrzymać kartę kredytową Citibank?

Każdy pełnoletni obywatel Polski, który ma skończone 18 lat, min. 3 miesiące zatrudnienia i osiąga minimalny dochód 1200 złotych. Osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą bank stawia nieco większe wymagania. Muszą mieć skończone 21 lat, działalność musi być prowadzona od co najmniej dwóch lat, a średni dochód netto to min. 2500 złotych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Jak zrobić dekoracje świąteczne?

Każdy chyba się zgodzi z tym, iż Boże Narodzenie jest najpiękniejszym świętem w roku. Przede wszystkim, Gwiazdka kryje w sobie pewną magią...