sobota, 22 grudnia 2018

Naczynia na kwiaty

Pamiętacie słynne “Słoneczniki” Van Ghoga? Ten cudowny, słoneczny obraz, przedstawiający jedne z , moim zdaniem, najpiękniejszych kwiatów na ziemi, od lat budzi zachwyt znawców sztuki i nie tylko. I wcale się nie dziwię, że słoneczniki stały się inspiracją dla mistrza, ale też mogą stać się inspiracją dla nas samych. To właśnie kwiaty bowiem w sposób szczególny zdobią nasz dom, wnosząc do niego życie, dodając mu blasku oraz piękna. Jednak, jeżeli chcemy, żeby nasze kwiaty prezentowały się szczególnie pięknie, to już zdecydowanie powinniśmy zainwestować w odpowiedni wazon.Zazdrostki do kuchni w sklepie KasandraWazon zwany również flakonem jest naczyniem zaprojektowanym i stworzonym do przechowywania kwiatów właśnie. Jest to naczynie wysokie, o podłużnym kształcie, wykonane najczęściej z porcelany lub szkła. To taki nasz tradycyjny wazon, nowoczesny flakon natomiast nie ogranicza się do typowych materiałowi i kształtów, lecz sięga po nowe formy. I tak, dość popularnym materiałem na “wazonowym Rynku” jest drewno, a szczególnym uznaniem cieszą się wazony z egzotycznego drewna mango.
Natomiast ostatni zdecydowanie hit w świecie flakonów to wazon gumowy, idealny do wnętrz nowoczesnych i tych, w których przebywają dzieci, gdyż nawet najbardziej szalone zabawy naszych pociech nie wpłyną na jego uszkodzenie. Wazon posiada jeszcze jedną zaletę, a mianowicie jest niezwykle elastyczny, dlatego można go odpowiednio formować i dzięki temu zamienić dotychczasowy flakon na np. pojemnik na przybory szkolne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Jak zrobić dekoracje świąteczne?

Każdy chyba się zgodzi z tym, iż Boże Narodzenie jest najpiękniejszym świętem w roku. Przede wszystkim, Gwiazdka kryje w sobie pewną magią...