sobota, 22 grudnia 2018

Artykuły do dekoracji domu

Urządzanie i dekoracja wnętrz to czynność o tyleż przyjemna, co czasochłonna. Wystrój mieszkania dużo nam mówi o jego właścicielu, oddaje jego charakter I usposobienie. Osoba, w której mieszkaniu ściany mają barwy ciepłe i żywe z pewnością charakteryzuje się większą otwartością i pogodą ducha niż osoba, która na swoją ścianę wybrała naklejkę ścienną w zimnym kolorze, pozbawionym ozdobnych motywów.Firanki gotowe w sklepie KasandraNie wszyscy mamy świadomość, iż czasem tak małe dodatki, jak fantazyjne poduszki czy szklana kolekcja figurek, potrafią diametralnie odmienić wnętrze i nadać mu niepowtarzalny, nowy wygląd.
Czasem wystarczy również zaopatrzyć się w ciekawe dzieło sztuki wraz z odpowiednio dobraną ramą, aby ściana naszego salonu odżyła i zaprezentowała sie w zupełnie nowym świetle.
Trudno wyobrazić sobie dom bez kwiatów, które wnoszą życie i piękno. Ich szczególne piękno można dodatkowo podkreślić przez odpowiednio dobrany tradycyjny bądź nowoczesny wazon. Kolorowy wazon pełen kwiatów, zapełni nawet zupełnie puste pomieszczenie.
Jeżeli romantyczna kolacja, to tylko przy świecach. Świece zaś dają nam możliwość eksperymentowania w wyborze najprzedziwniejszych kandelabrów, lichtarzy, żyrandoli.
Ale najbardziej kreatywni możemy być w dziecinnym pokoju. Tutaj,wraz z dzieciakami możemy bez obaw wybierać kolorowe, drewniane podpórki pod książki, mebelki i klamry. W pokoju dziecinnym nie może byc nudno, jednokolorowo i pusto. Wszelkie chwyty dozwolone, nie ma żadnych ograniczeń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Jak zrobić dekoracje świąteczne?

Każdy chyba się zgodzi z tym, iż Boże Narodzenie jest najpiękniejszym świętem w roku. Przede wszystkim, Gwiazdka kryje w sobie pewną magią...