wtorek, 28 marca 2017

Łóżka piętrowe - także dla jedynaka.

Czy łóżka piętrowe to dobry i bezpieczny pomysł? Wielu rodziców staje przed tym pytaniem, kiedy nadchodzi pora na wyposażenie wnętrz pokojów dla dzieci. Warto rozważyć możliwości, jakie daje ten mebel.

Po pierwsze, dzięki niemu można zaoszczędzić dużo miejsca. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku niewielkich pokoi, gdzie zwyczajne łóżka zabierałyby niemal całą przestrzeń. Ale czy spanie pod samym sufitem nie jest ryzykowne? Nie - jeżeli tylko zadbasz o odpowiednie standardy kupowanego artykułu. Powinien on być wyposażony w solidne barierki, a także w bezpieczną, zrobioną z dobrego materiału drabinkę.


 Nie zapominajmy też, że pokój dziecięcy jest miejscem szalonych i pełnych wyobraźni zabaw, a łóżko piętrowe jest ich świetnym towarzyszem. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych propozycji, zawierających na przykład zasłonki, dzięki którym łóżko może przemienić się w bardzo efektowny zamek lub dom. Okazuje się, że łóżko piętrowe może być też świetnym meblem dla... Jedynaka. Można wymontować dolną część i zamiast niej ustawić coś innego, na przykład biurko lub szafki.Polecane artykuły:

Firanka czy kawałek sznurka?

Firanka do kuchni