niedziela, 1 lutego 2015

Cena a jakość firan

Czy to prawda, że za wysoką ceną zawsze podąża wysoka jakość produktu? O takie stwierdzenie można się spierać. Jednak już wiele lat temu udowodniono, że nawet najdroższe produkty mogą mieć wady, niespotykane w tańszych wyrobach. Dziś spróbujemy przeanalizować modne firanki i sprawdzić, czy wszystkie najdroższe modele są bardzo wysokiej jakości. Do testów przyjęliśmy produkty krajowe jak i zagraniczne.
https://kasandra.com.pl/firana-gotowa-daniela-160-x-300-cm-p-2947.html?cPath=3_164

Wszystkie wyselekcjonowane przez nas modne firany miały naprawdę ładne opakowania i były wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Test polegał na dokładnym i bardzo starannym przejrzeniu całej firanki w poszukiwaniu najdrobniejszych niedociągnięć. Jak można się było spodziewać, takie zostały znalezione. Widoczne były w największej ilości na firankach zagranicznych, głównie tych pochodzących z Azji Wschodniej. Polskie modne firanki również posiadały drobne wady, które jednak nie dyskwalifikowały ich jakości. W większości przypadków były to nieco odciągnięte nitki. Wystarczył jednak jeden ruch nożyczek, aby kompleksowo i na zawsze pozbyć się tego małego problemu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Jak zrobić dekoracje świąteczne?

Każdy chyba się zgodzi z tym, iż Boże Narodzenie jest najpiękniejszym świętem w roku. Przede wszystkim, Gwiazdka kryje w sobie pewną magią...