poniedziałek, 26 stycznia 2015

Sypialnia marzeń

Duże małżeńskie łoże, zabudowane szafy i garderoby, mięciutki i przyjemne dla stóp dywany, a do tego olbrzymi wybór najróżniejszych dekoracji na ścianach i meblach. Czy jednak o czymś nie zapomnieliśmy? Czy to już pełny obraz wymarzonej sypialni? A gdzie firanki?

Firanki do sypialni stanowią jeden z bardziej niedocenianych przedmiotów w dzisiejszych czasach.  

https://kasandra.com.pl/firanka-gotowa-elsa-biala-500-x-250-cm-p-3250.html?cPath=3_164

Duża liczba osób jest zdania, że stylowe wnętrza wykluczają się z firanami. Nie wiadomo skąd ten pomysł. Czy lansowany jest przez czasopisma poświęcone projektom architektonicznym, czy to może tylko błędne wyobrażenie większości osób? Jedno nie ulega wątpliwości – producenci firan coraz większy nacisk kładą na to, aby oferować ładne firanki do sypialni, wiedząc ze ta kategoria szczególnie mocno odczuwa niedobór dobrego towaru.

 Obecnie u szczytu popularności znajdują się kolorowe firanki do sypialni, wykonane z delikatnego i przejrzystego materiału. Są nie tylko lekkie, ale również bardzo zwiewne. Dodatkowo, firanki do sypialni pełnią rolę funkcjonalną, skutecznie zapewniając wysoki poziom intymności, nawet w pomieszczenia na niskim parterze.