piątek, 30 stycznia 2015

Pranie firanek kuchennych

Nie ma chyba drugiego takiego pomieszczenia, które tak samo jak kuchnia generowałoby dużą ilość zanieczyszczeń. Oczywiście, są to zanieczyszczenia naturalnie występujące w takich miejscach – wilgoć z pary wodnej, tłuszcze i dym. Wszystkie te czynniki pojawiają się w czasie gotowania i osadzają się na firankach. Firanki kuchenne są dziś szczególnym produktem, który gości w niemal wszystkich domach.

https://kasandra.com.pl/ewa-firanka-szyta-120-x-400-cm-kolor-krem-p-1305.html?cPath=3_19
Jak prać firanki kuchenne?

Aby nie ucierpiał na tym ich wygląd, a jednocześnie aby nadać im śnieżna biel?

 Sposobów jest kilka, a jak zwykle najskuteczniejsze są te najprostsze. Piorąc firanki kuchenne trzeba pamiętać o tym, by przez odpowiednio długi czas poddawać je namaczaniu. 

https://kasandra.com.pl/firana-gosia-230-x-120-cm-wysokosci-p-3912.html?cPath=3_19

Niestety sporo ludzi o tym zapomina, dziwiąc się później że firanki nawet po kilku praniach nie są tak białe, jak tego oczekiwano. Wystarczy natomiast na dwie godziny przed praniem umieścić je w wannie pełnej wody, aby efekt pojedynczego prania był większy niż wtedy, kiedy firanki były prane kilka razy i to z dodatkiem najsilniejszych detergentów. Dodajmy do tego, że taki sposób prania jest znacznie bezpieczniejszy dla firan, nie niszcząc ich aż tak bardzo.

2 komentarze:

  1. Do you have any viseo of that? I'd care to find outt some additional information.

    OdpowiedzUsuń
  2. It's remarkable to pay a quick visit this site and reading the views of all mates regarding this
    paragraph, while I am also keen of getting knowledge.

    OdpowiedzUsuń

Polecany post

Jak zrobić dekoracje świąteczne?

Każdy chyba się zgodzi z tym, iż Boże Narodzenie jest najpiękniejszym świętem w roku. Przede wszystkim, Gwiazdka kryje w sobie pewną magią...