sobota, 6 grudnia 2014

Jak dbać o pościel z satyny?

Wspaniały wygląd satynowej pościeli sprawia, że chcemy o nią dbać. Oznacza to, że w każdych warunkach pragniemy mieć ją czystą i ładną. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne do wykonania. Dowiedz się co robić, aby twoja pościel satynowa jak najdłużej zachowywała swoje pierwotne piękno. Przede wszystkim muszą zostać ograniczenie wszystkie czynności, mogące wiązać się z jedzeniem i piciem w łóżku.
https://kasandra.com.pl/posciel-3d-storczyk-ii-160-x-200-cm-3-czesci-p-3107.html?cPath=4_29

 Niestety pościel satynowa jest bardzo wrażliwa na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia powodowane jedzeniem. Plamy z napojów mogą być niemożliwe do usunięcia, podobnie jak wgniecione w materiał jedzenie. Z tego też powodu trzeba robić wszystko, aby nie powstawało jakiekolwiek zagrożenie tego rodzaju zniszczeniami.

https://kasandra.com.pl/posciel-satynowa-africa-mor-z-przescieradlem-p-3372.html?cPath=4_29

 Po drugie, aby pościel satynowa przez długi czas była gładka i luksusowa, trzeba ją przykrywać w ciągu dnia. Chroni to satynę przed działaniem niszczycielskich promieni UV, osłabiających ich konstrukcję. Jest to ważne, ponieważ pościel z satyny z osłabionego materiału może być bardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne.

1 komentarz:

Polecany post

Jak zrobić dekoracje świąteczne?

Każdy chyba się zgodzi z tym, iż Boże Narodzenie jest najpiękniejszym świętem w roku. Przede wszystkim, Gwiazdka kryje w sobie pewną magią...