środa, 10 grudnia 2014

Ciekawe propozycje na firanki makarony

Okna to elementy domu i mieszkania, dające nam nieograniczone możliwości aranżacji. Rolety, zasłony, żaluzje i firanki. Na cokolwiek byśmy się nie zdecydowali, zawsze mamy do swojej dyspozycji wiele ciekawych propozycji. 

https://kasandra.com.pl/firana-gotowa-kaja-180-x-300-cm-p-3937.html?cPath=3_17

Dziś skupimy się na tym, co mają nam do zaoferowania firanki makarony. Jeżeli jeszcze nigdy nie mieliście z nimi do czynienia, warto już teraz przyjrzeć im się z bliska. Są to wysokiej jakości sznurkowe firanki, które znajdują zastosowanie w domach prywatnych, restauracjach oraz innych obiektach. Ich główną zaletą jest to, że są elastyczne, trwałe i można je wiązać na dziesiątki różnych sposobów. 

https://kasandra.com.pl/firanka-makarony-wymiar-160x295-kolor-cieniowany-fiolet-p-3340.html?cPath=3_17

Firanki makarony są również polecane do pomieszczeń, w których przebywają alergicy. Dlaczego? Ponieważ w odróżnieniu od klasycznych firan, na makaronach zbiera się znacznie mniejsza liczba kurzu. Firany makarony są również znacznie łatwiejsze w praniu. Możemy je prać zarówno ręcznie, jak i w pralce. Co ważne, ze względu na swoja budowę nie wymagają żadnego prasowania. Można się nimi cieszyć bez jakichkolwiek dodatkowych przygotowań – krochmalenia, prasowania czy wybielania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Jak zrobić dekoracje świąteczne?

Każdy chyba się zgodzi z tym, iż Boże Narodzenie jest najpiękniejszym świętem w roku. Przede wszystkim, Gwiazdka kryje w sobie pewną magią...