piątek, 14 listopada 2014

Prezent dla dziecka

Dzieciństwo to czas, kiedy najczęściej w całym życiu otrzymujemy prezenty. Jeżeli chcesz sprawić, aby twoje dziecko również dobrze się czuło w swoim pokoju, warto zapewnić mu odpowiednie wyposażenie. 

https://kasandra.com.pl/posciel-dziecieca-160x200-p-4605.html?cPath=4_30

Jednym z takich będzie pościel 3D. Czym taka pościel różni się od innych modeli? Przede wszystkim wyglądem. Patrząc na pościel 3D, nie sposób nie zauważyć wielkiej głębi obrazu, którą ma do zaoferowania. Klasyczne pościele posiadają standardowe nadruki. Są one ładne i trwałe, ale płaski. W pościeli 3D całkowicie zmieniony sposób wykonywania nadruków, zapewniając im efekt trójwymiarowy. Jest to największą zaletą tego rodzaju pościeli, celnie trafiającej w gusta dzieci.

 https://kasandra.com.pl/posciel-3d-160x200-3-czesci-pandy-p-4558.html?cPath=4_58

 Czy jednak pościel 3D jest bezpieczna dla dzieci? Czy do jej produkcji nie są wykorzystywane substancje i chemikalia, mogące się okazać niebezpiecznymi dla zdrowia? Pościel z nadrukiem 3D jest w pełni bezpieczna dla dzieci w każdym wieku. Proces jej produkcji jest dokładnie taki sam, jak w przypadku klasycznych pościeli. Różnica polega na zmienionym procesie projektowania nadruków na poszwach na kołdrę i poduszkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Jak zrobić dekoracje świąteczne?

Każdy chyba się zgodzi z tym, iż Boże Narodzenie jest najpiękniejszym świętem w roku. Przede wszystkim, Gwiazdka kryje w sobie pewną magią...