sobota, 1 listopada 2014

Firanki makarony – coraz modniejsze

Jeżeli znudziły się Państwu klasyczne firanki, warto zastanowić się nad wyborem ich nowocześniejszej wersji. Chodzi oczywiście o firanki makarony, które zdobywają coraz większą popularność w polskich mieszkaniach i domach. 

https://kasandra.com.pl/firana-siec-noe-380-x-160-cm-p-4052.html?cPath=3_17

W odróżnieniu od klasycznych firanek, firanki makarony składają się z setek cienkich sznureczków, które mogą być w ciekawy sposób aranżowane w różne konstrukcje. Wiązane, splatane, zawijane, czy w końcu luzem zwisające. Duży wybór wersji kolorystycznych to kolejna zaleta oferowana przez firankę makaron. Znakomicie sprawdzają się zarówno w sypialniach, salonach, ale również pokojach dziecięcych lub biurach.

https://kasandra.com.pl/firanka-makarony-wymiar-160x195-kolor-rozowy-p-3317.html?cPath=3_17

 Łatwe do utrzymania w czystości, mogą być prane w pralce. Szybko schnące i nie wymagają prasowania. Jeśli chcieliby Państwo odmienić wnętrze swojego domu, warto w tym celu skorzystać z tego, co oferują firanki makarony. Atrakcyjna cena to kolejny z atutów, który może skłaniać do ich wyboru w miejsce klasycznych firan. W przypadku firan makaronów, nie ulega również zmianie klasyczny sposób ich wieszania, zależenie od wersji - za pomocą żabek lub na haczykach.