czwartek, 18 września 2014

Obrusy na każdy stół

O każdy stół należy dbać by służył nam jak najdłużej. Jeśli chcemy zadbać o jego powierzchnię a jednocześnie sprawić, iż będzie zachwycał warto wybrać obrusy.

https://kasandra.com.pl/obrus-zakardowy-skarb-babuni-120-cm-okragly-p-4074.html?cPath=1_172

  Obrusy nie tylko chronią ale i stanowią niezwykłą część stołu, która będzie razem z nim współgrała. Do wyboru z różnych materiałów, również tylko plamoodpornych co zagwarantuje, że każde przyjęcie, które skończy się plamą na obrusie z pewnością nie poskutkuje plamą na stole. Obrusy ozdobią każdy stół bez wyjątku. 

https://kasandra.com.pl/obrus-kremo-130-x-170-cm-p-4407.html?cPath=1_20

Niezależnie od jego wielkości, materiału, z którego został wykonany a także miejsca w domu, w którym został on umieszczony. Najlepszy sposób na dopełnienie aranżacji każdego wnętrza. Coś praktycznego jak i ozdobnego. Do wyboru również te tworzone specjalnie na okazje świąteczne obfitujące w aplikacje nawiązujące do danych uroczystości. 

https://kasandra.com.pl/obrus-pisanki-w-koszyku-145-x-220-cm-p-2973.html?cPath=1_20

Ponadto do wyboru nie tylko typowe obrusy, ale także serwety, serwetki, bieżniki i inne tym podobne. Każdy wybierze coś dla siebie, a przede wszystkim dla swojego stołu, o który chce zadbać pod każdym kątem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Jak zrobić dekoracje świąteczne?

Każdy chyba się zgodzi z tym, iż Boże Narodzenie jest najpiękniejszym świętem w roku. Przede wszystkim, Gwiazdka kryje w sobie pewną magią...